homeabout usservicesclientsdownloadsite mapcontact uscontact uscontact ussponsors

Willemsfonds Zwevegem wenst alle moeders een fijnen Moederdag
 

Bestuur

Voorzitter

Yvan Nys
Bloemenhof 26
8550 Zwevegem
Tel. & Fax: 056/757418
Gsm: 0479/398389
e-mail: yvan.nys@telenet.be

Ondervoorzitter

Guido Margodt
Slijpe 1
8550 Zwevegem
Tel. 056/754859
Gsm : 0475/690682
e-mail: guido.margodt@telenet.be

Secretaris

Marianne Deryckere
Demeesterstraat 2
8550 Zwevegem
tel. 056/646265
Fax 056/648671
Gsm: 0479/300542
e-mail: marianne.jo@bovore.be

 

Penningmeester

Nele Roobrouck
Kwadestraat 22
8551 Heestert
Gsm: 0475/500424
e-mail: Nele.Roobrouck@DeCroo.fed.be


 

Archivaris

Carine Delapierre
Varentstraat 23
8572 Kaster
Tel. 056/680699
Gsm: 0497/648786
e-mail: carine.delapierre@telenet.be

 

Erevoorzitter

Patrick Vincke
Leon Defrayeplein 11                                              
8540 Deerlijk                                         
Tel: 056/727217                                         
Gsm: 0475/604264
e-mail: patrickvincke@telenet.be

Bestuurslid

Lieve Everaert
Arteveldestraat 3
8551 Heestert
Tel: 056/647595

Gsm: 0479/372228

e-mail: lieve.everaert@skynet.be

Bestuurslid

Pierre Provost
Avelgemstraat 137
8550 Zwevegem
                                     
Tel:                                          
Gsm: 0479/990884
e-mail: Pierre2907@hotmail.com